.

 

Tisztelt Tanárnő, Tanár Úr! 

Kedves Versenyzők!

Az English Language Competition véget ért. Az eredményeket az alábbi linkre kattintva tekinthetik meg:

Helyezés Versenyző neve Iskola neve Város Felkészítő pedagógus Kategória
1. Gürsoy Nezire Budapest XIII. Kerületi Csata Utcai Általános Iskola Budapest Pecze-Halász Adrienn Mercury
2. Krámos Dániel Budapest XIII. Kerületi Csata Utcai Általános Iskola Budapest Pecze-Halász Adrienn Mercury
3. Szabó Barbara DE KLGYG és Ált.Isk.Arany János téri feladatellátási hely Debrecen Baloghné Fancsali Ildikó Mercury

 Helyezettek listája: Mercury

 

Helyezés Versenyző neve Iskola neve Város Felkészítő pedagógus Kategória
1. Rába Gréta Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola Budapest Szlama Renáta Venus
2. Vörös Bence Feszty Árpád Általános Iskola Komárom Szabadics Tímea Venus
3. Humpok Lilla Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Keszthely Németh Ildikó Venus

 Helyezettek listája: Venus
 

Helyezés Versenyző neve Iskola neve Város Felkészítő pedagógus Kategória
1. Kéri Marcell Páneurópa Általános Iskola Budapest Márkiné Szamosi Brigitta Mars
2. Fodor Anikó Szent Gellért Katolikus Általános Iskola Heves Mohácsik Melinda Mars
3. Veres Dorottya Aggteleki Általános Iskola Aggtelek Magyarné Váradi Enikő Mars

Helyezettek listája: Mars

 

Helyezés Versenyző neve Iskola neve Város Felkészítő pedagógus Kategória
1. Bogár Balázs BSzC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Püspökladány Dancsi Éva Jupiter
2. Molnár Balázs Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon Miskolc Kulcsárné Egeresi Enikő Jupiter
3. Takács Tímea Eötvös József Gimnázium és Kollégium Tata Major-Rochlitz Ágnes Jupiter

 Helyezettek listája: Jupiter

 

Helyezés Versenyző neve Iskola neve Város Felkészítő pedagógus Kategória
1. Somogyi Fruzsina Thuri György Gimnázium Várpalota Szalonna Krisztina Saturn
2. Törzsök Réka Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen Megyeri Anna Saturn
3. Nagy Kata Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája Győr Szalay Emőke Saturn

 Helyezettek listája: Saturn

 

Köszönjük a részvételt tanároknak és versenyzőknek egyaránt. Az ELT Hungary munkatársai remélik, hogy a résztvevők nem csupán tudásukat gyarapították, hanem sok-sok élménnyel lettek gazdagabbak, ezért tulajdonképpen mindenkit nyertesnek tartunk.

Az első három helyezett részére az ajándékok átadásának időpontjáról értékesítő kollégánk hamarosan egyeztetni fog a felkeszitő tanárokkal.

Esetleges észrevételeiket a következő elérhetőségeken várjuk:

Telefon: 00 36 59 520 826

E-mail: elc@elthungary.hu

Üdvözlettel: az ELT Hungary Kft. munkatársai

Versenyfeladatok 2018

Mercury

Venus

Mars

Jupiter

Saturn

Megoldások 2018