Tisztelt Tanárnő, Tisztelt Tanár Úr, Kedves Versenyzők!

Az English Language Competition véget ért. A verseny eredményei az alábbi linken érhetőek el:

http://www.elthungary.hu/elc_2019_results

A nyerteseknek gratulálunk!

A díjátadás képei:

 

Fazekas Rebeka, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

Fazekas Rebeka_Pcsi Janus Pannonius Gimnzium

 

Ruzsa Bence, Szegedi Fekete István Általános Iskola

Ruzsa Bence_Szegedi Fekete István Általános Iskola  Ruzsa Bence_Szegedi Fekete István Általános Iskola2

 

Nagy Laura, Szandaszőlősi Általános Iskola és AMI

 Nagy Laura_Szandaszlsi ltalnos Iskola s AMI_1 Nagy Laura2._Szandaszlsi ltalnos Iskola s AMI

 

Balogh Zselyke, Szandaszőlősi Általános Iskola és AMI

Balogh Zselyke_Szandaszlsi ltalnos Iskola s AMI

 

Sebestyén Dominik, Érdi Szakképzési Centrum Százhalombattai Széchenyi István Gimnáziuma

Sebestyn Dominik_rdi Szakkpzsi Centrum Szzhalombattai Szchenyi Istvn Gimnziuma

 

Aradvári-Varga Emma, Püspökladányi Petőfi Sándor Általános Iskola

Aradvri-Varga Emma_Pspkladnyi Petfi Sndor ltalnos Iskola

 

Csernyik Fruzsina, Túróczy Zoltán Evangélikus Óvoda és Magyar Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Csernyik Fruzsina_Trczy Zoltn Evanglikus voda s Magyar Angol Kt Tantsi Nyelv ltalnos Iskola

 

Lőrinczy Zsófia és Kiss Hanna Angelika, Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Lrinczy Zsfia s Kiss Hanna Angelika_Balknyi Szabolcs Vezr ltalnos Iskola s AMI

 

Tóth Patrik, Nyitott Ajtó baptista Iskola Mentor Középiskolája

Tth Patrik_Nyitott Ajt baptista Iskola Mentor Kzpiskolja_1.[1]

 Tth Patrik_Nyitott Ajt baptista Iskola Mentor Kzpiskolja_2.[1]

 Kallós Eszter, Gyöngyösi Egressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Kalls Eszter_Gyngysi Egressy Bni Kt Tantsi Nyelv ltalnos Iskola_1   Kalls Eszter_Gyngysi Egressy Bni Kt Tantsi Nyelv ltalnos Iskola_2

 

Schleier Vera Izabella, Eötvös József Gimnázium és Kollégium, Tata

Schleier Vera Izabella_Etvs Jzsef Gimnzium s Kollgium_Tata_2

Üdvözlettel:
Duliné Kovács Erzsébet
koordinátor